Sport Danas

Sport Danas

U velikoj borbi za treće mjesto, između susjednih ekipa ŽOK Ferivi Višnjevac i ŽOK Osijek, nakon odigranih pet setova bronca je pripala odbojkašicama Ferivija.

VIDI - REZULTATI SVIH UTAKMICA

Utorak, 04 Lipanj 2019 19:49

Borci Essekera uspješni u Sisku

Borci Karate kluba Esseker su ovaj vikend uspješno nastupili na Sisak kupu.

U sportskoj dvorani u Našicama, održan je turnir, prvi po redu, „Našice open“. Na turniru je bilo prisutno oko 200 natjecatelja. Natjecanje se odvijalo u svim uzrastima vrtićancima, mlađim kadetima, kadetima, juniorima i seniorima u borbama , kao i formama. Taekwondo klub „Osijek“ nastupio je s 5 svojih članova  i to : mlađi kadet Ivan Micai (-33kg), mlađa kadetkinja Nora Verner (-33kg), kadet Borna Jerković (-45kg),  juniorka Ana Pešikan (-52kg) i senior  Matej Volarević (-87kg), u borbama.

Subota, 01 Lipanj 2019 19:53

Aurel Benović brončani u Kopru!

Mladi hrvatski gimnastičar Aurel Benović u današnjem je finalu Svjetskog kupa u Kopru osvojio treće mjesto partera. Benoviću je ovo bilo drugo seniorsko finale, a nakon prošlotjednog odličnog sedmog mjesta u Osijeku, već danas je uspio osvojiti svoju prvu medalju.

Četvrtak, 30 Svibanj 2019 20:42

Benović i Tkalčec u finalu Kopra

Hrvatski reprezentativci izborili su dva finala na Svjetskom gimnastičkom kupu u Kopru. Aurel Benović tako će nastupiti u subotnjem finalu partera, a Tijana Tkalčec u finalu preskoka.

Vježbama bez rekvizita u Novom Sadu na odlično organiziranoj Ritmika Reviji plus predstavile su se Bruna Jurajić (2011.), Larisa Ivanković (2010) i Emma Tomić (2009.). I dalje je problem što na tom natjecanju nisu imale svoje sutkinje, ali i pored toga u KRG Osijek nisu nezadovoljni osvojenim 4.-tim mjestom Larise, Emminim 6. i Bruninim devetim mjestom. S njima je bila i juniorka Inga Rukovanjski koja je u konkurenciji juniorki u B programu pobijedila u višeboju i vježbom s čunjevima, a vježbom s obručem osvojila je 2.mjesto

Inga Rukovanjski iz KRG Osijeka imala je na novosadskoj Ritmika reviji Plus sraz sa starim znanicama Emilijom Strainović, Andrijanom Grujić, Srnom Đokić i Marijom Veljković, ritmičarkama srpskih klubova Evita, Paraćin i In odnijela vrijednu pobjedu. Pobjednica je u višeboju, u vježbi s čunjevima i druga u vježbi s obručem.

Nedjelja, 26 Svibanj 2019 18:57

Zlato i za Anu Đerek

Drugog finalnog dana DOBRO World Cup Osijek 2019., ponajbolja hrvatska gimnastičarka Ana Đerek razveselila je mnogobrojnu publiku u Gradskom vrtu još jednom zlatnom medaljom. U finalu partera Ana je briljantno izvela svoju vježbu te za nju osvojila visoku ocjenu 13.033 što je bilo više nego dovoljno za prvu poziciju.