AOK OSIJEK - OK ĐAKOVO 1:3

Odlično odigrano protiv lidera prvenstva. S malo sreće mogli smo i iznenaditi

.................................

AOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE II 0:3

Jako dobra utakmica, no Belišće je dokazao i pokazao zašto je vodeći na tablici naše skupine

TURNIR MALE ODBOJKE U SLAVONSKOM BRODU

OK SLAVONSKI BROD – ŽOK VALLIS AUREA 0:2 (20:25,20:25)
AOK OSIJEK – OK BILJE 0:2 (22:25,24:26)
ŽOK VALLIS AUREA – OK BILJE 2:1 (25:7,19:25,15:13)
OK SLAVONSKI BROD – AOK OSIJEK 2:0 (25:19,25:23)
AOK OSIJEK – ŽOK VALLIS AUREA 1:2 (4.:5,25:21,10:15)
OK BILJE – OK SLAVONSKI BROD 2:1 (25:4,21:25,15:5

I protiv Bilja i protiv Slavonskog Broda u svakom setu bili smo blizu pobijede. No, ipak izostanak Tapšanji, Bizacki, Lukac i Orgonaš je teško nadoknadiv pa set protiv najjače ekipe na turniru Valis auree nije bio dovoljan. Nažalost, samo jedna pobjeda, ili protiv Slavonskog Broda, ili Bilja, bila bi dovoljna za prolaz dalje. Ovako ništa. 3. mjesto koje nigdje ne vodi.

Ovaj vikend igraju se utakmice prenstva Slavonije i Baranje u maloj odbojci, te utakmice 2. i 3. lige

Zajednički treninzi se ne održavaju, a treneri će javiti kada će održavati individualne treninge

U utakmici 2.lige u Vukovaru pomalo iznenađujuće lagano odbojkašice AOK Osijeka su pobijedile s 3:0 ekipu OK Enna Vukovar II. Druge ekipe AOK-a i OK Čepina odigrale su utakmicu Slavonske lige. Nakon 2:2 i vodstva u petom setu od 12.:8 Osječanke su ipak izgubile taj odlučujući set s 15:13. Isti vikend igrala se i liga u maloj odbojci. AOK Osijek je pobijedio s 2:0 vršnjakinje iz Požege i Slavonskog Broda, a s 2:1 izgubile od ekipe OK Bilje.

Dvijema pobjedama, protiv OK Linga i OK Strizivojna, te porazom od OK Ferivi Višnjevac mlade odbojkaškice AOK Osijeka nadomak su prolaza u drugi krug mlađe kadetskog prvenstva Slavonije i Baranje. Imaju isti broj bodova i omjer osvojenih i izgubljenih setova kao i OK Linga, pa je ostalo da u voditelj natjecanja izračuna količnik osvojenih i izgubljenih poena da bi potvrdili drugo mjesto u grupi. Za AOK Osijek igrale su Dora Vuletić, Ana Kretonić, Anja Brković, Csilla Rukovanjski, Lara Budimčić, Sunčica Alduk, Ivana Vrdoljak, Erona Jahaj, Nika Pejić, Helena Floreani i Sara Đurišić

Nakon dvije pobijede u grupi, mlađe kadetkinje AOK Osijek na kraju su osvojile visoko osmo mjesto u konkurenciji odbojkaških ekipa iz Hrvatske i Slovenije. Od slavonskih predstavnika Čepin je bio 9., Vinkovci 11. a Ferivi Višnjevac 13. MLađi kadetki OK Mursa osvojili su 3. mjesto u konkurenciji pet ekipa iz Hrvatske