Ponedjeljak, 21 Ožujak 2016 22:43

Rezultati 5. kola karate lige u Osijeku

Napisao 
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U dvorani Gradski vrt, održano je peto kolo Karate lige Osječko-baranjske županije sezone 2015./2016. Na natjecanju je nastupilo oko 180 natjecatelja iz 16 klubova: Beli Manastir, Esseker, Hrvatski Sokol, Hus, Hvidra, Ictus, Karate Akademija Osijek, Kuna, Max, Nexe, Osijek Žito, Shotokan, Slavonski Brod, Valpovo, Vinkovci te Višnjevac.

Natjecatelji KK Nexe prikupili su 44 boda u borbama i katama, i time zauzeli zasluženo prvo mjesto na rang ljestvici klubova petog kola Lige. Na drugom i trećem mjestu nalaze se KK Osijek Žito (40 bodova) te KK Vinkovci (36 bodova).

 


 

5. KOLO

 

1.

Nexe

44

2.

Osijek Žito

40

3.

Vinkovci

36

4.

Slavonski Brod

34

5.

Esseker

31

6.

Max

28

7.

Ictus

20

8.

Kuna

20

9.

Valpovo

13

10.

Beli Manastir

10

11.

Shotokan

10

12.

Hrvatski Sokol

9

13.

Višnjevac

8

14.

Hvidra

6

15.

Karate Akademija Osijek

6

16.

Hus

1

       

 

 

 

UKUPNI POREDAK

 

1.

Esseker

198

2.

Osijek Žito

188

3.

Nexe

174

4.

Vinkovci

158

5.

Max

118

6.

Beli Manastir

89

7.

Ictus

87

8.

Kuna

82

9.

Vukovar

71

10.

Valpovo

58

11.

Shotokan

57

12.

Hrvatski Sokol

36

13.

Slavonski Brod

34

14.

Karate Akademija Osijek

28

15.

Višnjevac

19

16.

Hvidra

12

17.

Hus

8

       

 


Sudačku postavu sačinjavali su: Joco Đukić (vrhovni sudac), Mladen Ivezić, Mario Mihaljević, Marin Mandarić, Mario Šarić, Arijan Knežević, Zdravko Perlić, Matej Boršoš, Danijel Kufer, Zvonko Biondić, Niko Opačić, Dejan Gudelj te Palmer Preisberger

Natjecanje je vodila Vlasta Lončarić, predsjednica Natjecateljske komisije.

U nastavku slijede rezultati.

 karate liga 5 kolo04

Rezultati

Kate pojedinačno

Cicibani C Skupina

1. Fran  Seligman (HRVATSKI SOKOL), 2. Karlo  Glavaš (HRVATSKI SOKOL), 3. Jan Majdenić (VALPOVO), 3. Luka Požega (MAX)

Cicibani B Skupina

1. Rok Stober  (ESSEKER), 2. Luka Žgela (MAX), 3. Roko Bartolović (ESSEKER)

Ml. Učenici C Skupina

1. Luka Maligec (KUNA), 2. Nino Lendarić (VALPOVO), 3. Ivan Gudelj (OSIJEK ŽITO)

Ml. Učenici B Skupina

1. Luka  Soldo            (ICTUS), 2. Ivan Martinko (BELI MANASTIR), 3. Jan Svoboda (ESSEKER)

Ml. Učenici A Skupina

1. Dominik Selthofer  (ESSEKER), 2. Luka Dušanić (VALPOVO)

Učenici C Skupina

1. Alen Karlo Džal (OSIJEK ŽITO), 2. Toni Žarko (MAX)

Učenici B Skupina

1. Benjamin Mijatović (NEXE), 2. Ozren Malinić (BELI MANASTIR), 3. Josip Jozanović (HRVATSKI SOKOL), 3. Luka Baćani (KUNA)

Učenici A Skupina

1. Mihael Marošević (OSIJEK ŽITO), 2. Tomislav Perić (OSIJEK ŽITO)

Ml. Kadeti C

1. Toni Bičvić  (KUNA)

Ml. Kadeti A

1. Gabriel Višek (ICTUS), 2. Marko Breber   (OSIJEK ŽITO), 3. Karlo Forko (ICTUS)

Kadeti A

1. Mihael Ećimović (SLAVONSKI BROD), 2. Leon Plačko (OSIJEK ŽITO), 3. Filip Gudelj (OSIJEK ŽITO)

Juniori A

1. Damjan Golubičić  (SLAVONSKI BROD)

Osobe s invaliditetom

1. Goran Đukić (HVIDRA), 1. Ivica Vuković (HVIDRA)

Cicibanke C Skupina

1. Ružica Vukić (MAX), 2. Lara Žgela (MAX), 3. Maja El Aydy (KUNA), 3. Paula Komjetan (NEXE)

Cicibanke A Skupina

1. Dora Andrić (ESSEKER)

Ml. Učenice C Skupina

1. Elena Balić  (VIŠNJEVAC), 2. Emanuela Kockarević (MAX), 3. Sara Perić (KARATE AKADEMIJA OSIJEK), 3. Lana Koški (VALPOVO)

Ml. Učenice B Skupina

1. Rita Mustapić (SLAVONSKI BROD), 2. Lora Vuković (VALPOVO), 3. Karla Karačić (KARATE AKADEMIJA OSIJEK), 3. Luna Katalinić (BELI MANASTIR)

karate liga 5 kolo03

Ml. Učenice A Skupina

1. Katia  Šegavčić (HRVATSKI SOKOL)

Učenice C Skupina

1. Tea Lendarić (VALPOVO), 2. Iva Katalinić (BELI MANASTIR), 3. Dora Brković (KUNA), 3. Martina Guljaš (NEXE)

Učenice B Skupina

1. Mia Breber  (OSIJEK ŽITO), 2. Marta Milinković (ESSEKER), 3. Marta Mlinarević (OSIJEK ŽITO), 3. Maja Čabarkapa (OSIJEK ŽITO)

Učenice A Skupina

1. Ivka Hodak (SLAVONSKI BROD), 2. Lucija Opačak (SLAVONSKI BROD, 3. Sara Gorjanac (OSIJEK ŽITO), 3. Mia Božinović (OSIJEK ŽITO)

Ml. Kadetkinje C

1. Petra Guljaš (NEXE), 2. Ema Marković (ESSEKER)

Ml. Kadetkinje A

1. Matea Ećimović (SLAVONSKI BROD), 2. Maja Skrenković (ESSEKER), 3. Iva Kodžoman (OSIJEK ŽITO), 3. Nikolina Marošević (OSIJEK ŽITO)

Kadetkinje A

1. Vanesa Vitendorf (OSIJEK ŽITO), 2. Jana Ledenčan (OSIJEK ŽITO), 3. Tea Zlojić (ICTUS), 3. Tia Ledenčan (OSIJEK ŽITO)

Juniorke A

1. Dora Vinković (ICTUS)

 

Kate ekipno

Cicibani

1. ESSEKER

Učenici

1. KUNA

Ml. Kadeti

1.KUNA

Ml. Učenice

1. SLAVONSKI BROD, 2. KUNA

Ml. Kadetkinje

1. OSIJEK ŽITO

Kadetkinje

1. OSIJEK ŽITO

 

Borbe pojedinačno

Ml. Učenici (24-27 kg)

1. Toni Vukić  (MAX), 2. Vjekoslav Sikora   (NEXE), 3. Luka Požega (MAX)

Ml. Učenici (28-31 kg)

1. Lukas Miličević (VINKOVCI), 2. Patrik Miličević (VINKOVCI), 3. Jona Vukšić (NEXE), 3. Marin Budiša (NEXE)

Ml. Učenici (+32 kg)

1. Leon Udarović (VINKOVCI), 2. Tin  Leko (ESSEKER), 3. Josip Andrijanić (SLAVONSKI BROD), 3. Marko Tomljenović (SLAVONSKI BROD)

Učenici (28-32 kg)     

1. Leon Udarović (VINKOVCI), 2. Tin  Leko (ESSEKER), 3. Josip Andrijanić (SLAVONSKI BROD), 3. Marko Tomljenović (SLAVONSKI BROD)

Učenici (33-37 kg)     

1. Dominik Stošić (VINKOVCI), 2. David Veka (SHOTOKAN)

Učenici (40-44 kg)     

1. Petar Gudelj (ESSEKER), 2. Leon Kljaić  (VINKOVCI), 3. Casper Unferderber (NEXE), 3. Kristian Andrijanić (SLAVONSKI BROD)

Učenici (45-50 kg)     

1. Gabriel Žalac (VINKOVCI), 2. Erik Udarović (VINKOVCI), 3. Ivan Blagojević (ICTUS)

Učenici (+51 kg)

1. Marko Heđi (VINKOVCI)

Ml. Kadeti (30-35 kg)           

1. Kristijan Nedeljković (KUNA), 2. Sebastian Balić (VIŠNJEVAC)

Ml. Kadeti  (39-45 kg)

1. Marko Jurić (MAX), 2. Luka Idžanović (VINKOVCI), 3. Gabriel Višek (ICTUS), 3. Mislav Karačić (KARATE AKADEMIJA OSIJEK)

Ml. Kadeti  (50-54 kg)

1. Borna Gudelj (ESSEKER), 2. Luka Birač (SLAVONSKI BROD)

Ml. Kadeti  (+56 kg) 

1. Kristijan Gudelj (OSIJEK ŽITO), 2. Filip Šarić (VINKOVCI), 3. Matija Jakobfi (BELI MANASTIR), 3. Antonio Gerdešić (BELI MANASTIR)

Kadeti  (51-55 kg)                 

1. Marko Karakaš (NEXE), 2. Milan Ćujo (ICTUS)

Kadeti  (58-63 kg)

1. Patrik Ifko (ESSEKER), 2. Filip Dežić (ICTUS), 3. Leon Plačko (OSIJEK ŽITO), 3. Petar Strganac (SHOTOKAN)

Kadeti  (+80 kg)

1. Marko Kovačević    (VINKOVCI)

Juniori (+80 kg)        

1. Stjepan Repka (NEXE)                 

Seniori  (Apsolutna)             

1. Marko Šikić (KARATE AKADEMIJA OSIJEK), 2. Marko Prološčić (VALPOVO), 3. Denis Ivoš (HUS)

Ml Učenice (21-24 kg)          

1. Nada Mrkonja (MAX), 2. Paula Komjetan (NEXE), 3. Lara Žgela (MAX), 3. Sara Haban (MAX)

Ml Učenice (25-30 kg)          

1. Nika Brkić   (VINKOVCI), 2. Elena Balić (VIŠNJEVAC), 3. Emanuela Kockarević (MAX), 3. Luna Katalinić            (BELI MANASTIR)

Ml. Učenice (31-35 kg)

1. Tena Ferčec (NEXE), 2. Tena Ladnjak (NEXE), 3. Josipa Mandić (OSIJEK ŽITO)

Učenice (30-35 kg)

1. Lana Kockarević (MAX), 2. Tea Turk (SHOTOKAN)

Učenice (39-43 kg)    

1. Ema Held (SLAVONSKI BROD), 2. Lucija Lang (SHOTOKAN)

Učenice (+44 kg)       

1. Nikol Kremer (SHOTOKAN), 2. Martina Guljaš (NEXE), 3. Dora Opačak (SLAVONSKI BROD)

Ml. Kadetkinje (41-45 kg)   

1. Beata Zavada (NEXE), 2. Mila Horvat (VINKOVCI), 3. Antonela Biloš (VIŠNJEVAC)

Ml. Kadetkinje (+48 kg)      

1. Petra Guljaš (NEXE), 2. Hana Čerić  (SLAVONSKI BROD)

Kadetkinje (31-35 kg)          

1. Mia Banaj (NEXE)

Kadetkinje (+40 kg) 

1. Laura Banaj (NEXE)

Juniorke (+60 kg)     

1. Dora Vinković (ICTUS)

Seniorke (apsolutna)

1. Iva Adžić (NEXE)

 

izradila:Vlasta Lončarić, fotografija J. Gorjanski

 

Pročitano 443 puta

ferivi