Utorak, 12 Travanj 2016 23:11

Najviše medalja otišlo u Vukovar

Napisao 
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Prvenstvo Slavonije i Baranje 2016.

U Ivankovu je održano Regionalno prvenstvo u karateu. Domaćin natjecanja bio je KK Max Ivankovo, a tehnički organizator Karate savez Osječko-baranjske županije. Na natjecanju je nastupilo 166 pojedinačnih natjecatelja i 13 kata timova iz 13 klubova regije: Esseker, Ictus, Kuna, Max, Nexe, Nova Gradiška, Osijek Žito, Shotokan, Slavonski Brod, Valpovo, Vinkovci, Višnjevac te Vukovar. Natjecatelji su imali priliku odmjeriti snage u katama pojedinačno i ekipno, te borbama pojedinačno i ekipno.

U nastavku slijedi poredak klubova po broju osvojenih medalja te rezultati.

KLUB

MEDALJE UKUPNO

ZLATO

SREBRO

BRONCA

Vukovar

33

16

6

11

Vinkovci

25

17

5

3

Max

19

7

5

7

Esseker

17

7

5

5

Slavonski Brod

16

7

7

2

Nexe

14

2

4

8

Shotokan

12

4

3

5

Osijek Žito

10

2

5

3

Ictus

8

1

2

5

Kuna

3

1

2

 

Višnjevac

2

1

1

 

Nova Gradiška

1

 

 

1

Valpovo

1

 

1

 

 karate slbar

Kate pojedinačno

CICIBANI                

1. ROK STOBER (ESSEKER), 2. ROKO BARTOLOVIĆ (ESSEKER), 3. NATKO MAKOVIČIĆ (NOVA GRADIŠKA)

ML. UČENICI                     

1. TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR), 2. NIKOLA PAVIŠIĆ (ESSEKER), 3. LEO NIČIN (ESSEKER), 3. IVANO BAJRAK (VUKOVAR

UČENICI                 

1. ILAJ  MACURA (VUKOVAR), 2. KARLO KALANJ (VUKOVAR), 3. KARLO  JUKIĆ (VUKOVAR), 3. BENJAMIN MIJATOVIĆ    (NEXE)

ML. KADETI                      

1. IVOR PREMEC (ESSEKER), 2. MARKO BREBER (OSIJEK ŽITO), 3. KARLO FORKO (ICTUS)

KADETI                   

1. MIHAEL EĆIMOVIĆ  (SLAVONSKI BROD), 2. DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER), 3. ALEN  RUBČIĆ (VUKOVAR), 3. IVOR PREMEC (ESSEKER)

JUNIORI                  

1. LEON IFKO (ESSEKER),            2. DAMJAN GOLUBIČIĆ (SLAVONSKI BROD),           3.DAVOR MACURA (VUKOVAR), 3. ROBERT RUBČIĆ (VUKOVAR)

ML. SENIORI                      

1. ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)

SENIORI                  

1. HRVOJE VIDOVIĆ (OSIJEK ŽITO)

CICIBANKE                       

1. BRUNA KOVAČIĆ (KUNA), 2. DORA ANDRIĆ (ESSEKER), 3. LARA ŽGELA (MAX)

ML. UČENICE                    

1. RITA MUSTAPIĆ (SLAVONSKI BROD), 2. LORA VUKOVIĆ (VALPOVO), 3. EMA  TOMIĆ (VUKOVAR), 3. MILA PRVULOVIĆ (SLAVONSKI BROD)

karate slbar3

UČENICE                

1. ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR), 2. IVKA HODAK (           SLAVONSKIBROD),3. VIKTORIJA VIŠEK            (ICTUS), 3. SARA GORJANAC  (OSIJEK ŽITO)

ML. KADETKINJE                       

1. MATEA EĆIMOVIĆ  (SLAVONSKI BROD), 2. NIKOLINA MAROŠEVIĆ  (OSIJEK ŽITO), 3. ZOE STOBER (ESSEKER), 3. ANA IMROVIĆ  (SLAVONSKI BROD)

KADETKINJE                    

1. ZOE STOBER (ESSEKER), 2. VANESA VITENDORF           (OSIJEK ŽITO), 3. JANA LEDENČAN            (OSIJEK ŽITO), 3. BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)

JUNIORKE

1. ANJA  ĆUK (ESSEKER),             2. MARIJA KAPULAR (ESSEKER), 3. DORA VINKOVIĆ (ICTUS), 3. DORIS  RAKO (VUKOVAR)

SENIORKE              

1. MATEA CIKOJA (OSIJEK ŽITO)

 karate slbar1

Kate ekipno

ML. UČENICI                     

1. VUKOVAR

UČENICI                 

1. VUKOVAR, 2. KUNA, 3. ESSEKER

JUNIORI                  

1. VUKOVAR

ML UČENICE                     

1. SLAVONSKI BROD

UČENICE                

1. SLAVONSKI BROD

ML. KADETKINJE                       

1. VUKOVAR, 2. OSIJEK ŽITO

JUNIORKE              

1. ESSEKER,             2. OSIJEK ŽITO, 3. VUKOVAR

 karate slbar2

karate slbar4

Borbe

ML. UČENICI (-30 kg)       

1. LUKAS MILIČEVIĆ (VINKOVCI), 2. LUKA POŽEGA (MAX), 3. PATRIK MILIČEVIĆ (VINKOVCI), 3. JONA VUKŠIĆ (NEXE)

ML. UČENICI (-34 kg)       

1. JOSIP ANDRIJANIĆ (SLAVONSKI BROD), 2. MARIN BUDIŠA (NEXE), 3. LUKA ŽGELA (MAX)

ML. UČENICI (-38 kg)       

1. TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR), 2.MATEJ TISUCKI (MAX), ,

ML. UČENICI (+38 kg)      

1. BORNA MEŠTROVIĆ (MAX), 2. VITO FURUNDŽIJA (VUKOVAR), 3. VJEKOSLAV SIKORA (NEXE), 3. MATE ĆENAN (MAX)

UČENICI (-30 kg)   

1. JOSIP SLAVIČEK (VINKOVCI), 2. BENJAMIN MIJATOVIĆ (NEXE), 3. ANTUN IŽIVKIĆ (MAX), 3. IVAN KOJIĆ (NEXE)

UČENICI (-34 kg)   

1. IVAN ANDRIJANIĆ (SLAVONSKI BROD), 2. MIHAEL VESELČIĆ         (VINKOVCI), 3. DAVID VEKA (SHOTOKAN), 3. TOMISLAV PERIĆ (OSIJEK ŽITO)

UČENICI (-38 kg)   

1. DOMINIK STOŠIĆ (VINKOVCI), 2. MATIA PAVLOVIĆ (SHOTOKAN), 3. KARLO KALANJ (VUKOVAR)

UČENICI (-42 kg)   

1. LEON UDAROVIĆ (VINKOVCI), 2. CASPER UNFERDERBER (NEXE), 3. DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS), 3. MATEJ PLEŠTINA GALIĆ (VINKOVCI)

UČENICI (-46 kg)   

1. LEON KLJAIĆ (VINKOVCI), 2. KRISTIAN ANDRIJANIĆ (SLAVONSKI BROD),          3. DAMIR KOŠTIĆ (MAX)

UČENICI (+46 kg)  

1. ERIK UDAROVIĆ           (VINKOVCI), 2. FILIP  BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR), 3. IVAN BLAGOJEVIĆ (ICTUS), 3. MATEO MEŠTROVIĆ (MAX)

karate slbar5

 

karate slbar6

ML. KADETI (-36 kg)        

1. LUKA KESER (VINKOVCI), 2. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KUNA)

ML. KADETI (-41 kg)        

1. BRUNO TOMIĆ (VINKOVCI), 2. DORIJAN PLAVŠIĆ (VUKOVAR)

ML. KADETI (-45 kg)        

1. MARKO JURIĆ (MAX), 2. GABRIEL VIŠEK (ICTUS)

ML. KADETI (-48 kg)        

1. LUKA IDŽANOVIĆ (VINKOVCI), 2. TIBOR KOPASCI KETTOS (SHOTOKAN)

ML. KADETI (-52 kg)        

1. LOVRO TISUCKI (MAX), 2. LUKA BIRAĆ (SLAVONSKI BROD)

ML. KADETI (-57 kg)        

1. DOMINIK POŽARKO (VUKOVAR), 2. MARKO HEĐI (VINKOVCI)

ML. KADETI (+57 kg)       

1. FILIP ŠARIĆ (VINKOVCI)

KADETI  (-52 kg)    

1. BORNA LANG (SHOTOKAN)

KADETI (-57 kg)     

1. PETAR STRGANAC (SHOTOKAN), 2. STJEPAN GOLUBIČIĆ (SLAVONSKI BROD), 3. MARKO KARAKAŠ    (NEXE)

KADETI (-63 kg)     

1. PATRIK IFKO (ESSEKER), 2. FILIP DEŽIĆ (ICTUS),            3. LUKA TOMAC (VINKOVCI)

KADETI (-70 kg)     

1. KARLO ALERIĆ (VUKOVAR), 2. FILIP NOVAKOVIĆ (VINKOVCI)

KADETI  (+70 kg)   

1. MIHAEL CVILINDER (VINKOVCI),

karate slbar7

BORBE KADETI EKIPNO           

1. VINKOVCI          

ML. SENIORI (-67 kg)        

1. PETAR  MUSA (VUKOVAR)

ML. SENIORI (-75 kg)        

1. HRVOJE HUSELJIĆ (VINKOVCI), 2. MARKO KOVAČEVIĆ         (VINKOVCI)

ML. SENIORI (-84 kg)        

1. STEFAN GOSTIMIROVIĆ (VUKOVAR), 2. FILIP ALERIĆ (VUKOVAR), 3. IVAN ILKIĆ (VUKOVAR)

ML. UČENICE (-28 kg)      

1. EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAX), 2. NADA MRKONJA (MAX),           3.PAULA KOMJETAN (NEXE),

ML. UČENICE (-36 kg)      

1. ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE), 2. TENA FERČEC (NEXE)

UČENICE (-32 kg)  

1. LANA KOCKAREVIĆ (MAX), 2. TEA TURK (SHOTOKAN), 3. MELANI ČORNOK (SHOTOKAN), 3. PETRA VUKMANIĆ (SHOTOKAN)

UČENICE (-44 kg)  

1. ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR), 2. EMA HELD  (SLAVONSKI BROD), 3. NIKA VUKOMANOVIĆ (NEXE), 3. VANESA VARLAM (SHOTOKAN)

UČENICE (+44 kg) 

1. NIKOL KREMER (SHOTOKAN), 2. DORA OPAČAK           (SLAVONSKI BROD), 3. MARTINA GULJAŠ (NEXE), 3. LUCIJA LANG (SHOTOKAN)

ML. KADETKINJE (-40 kg)

1. MARIJA GRGIĆ (VIŠNJEVAC),            2. MIA ORLOVIĆ (MAX)

ML. KADETKINJE (-45 kg)

1. MILA HORVAT (VINKOVCI), 2. DORA KOŠTIĆ (MAX)

ML. KADETKINJE(-50 kg)

1. PETRA GULJAŠ (NEXE)

ML. KADETKINJE            (+55 kg)         

1. JOSIPA NAPLAČIĆ (VINKOVCI), 2. ANA ĆENAN (MAX)

KADETKINJE (-54 kg)      

1. ANA BEGOVIĆ (SHOTOKAN), 2. IRA ČURIK          (VIŠNJEVAC)

KADETKINJE (+54 kg)     

1. MIA  RAKO (VUKOVAR), 2. DORIS SMOLČIĆ (VINKOVCI), 3. ANITA RAŠIĆ (SLAVONSKI BROD), 3. INES  MIŠETIĆ (VUKOVAR)

BORBE EKIPNO KADETKINJE

1. VINKOVCI          

JUNIORKE (-48 kg)

1. MELITA MALOŠEVAC (MAX)

JUNIORKE (-59 kg)

1. ANA MERC (VINKOVCI)

JUNIORKE (+59 kg)           

1. DORA VINKOVIĆ (ICTUS)

SENIORKE (-55 kg)

1. JELENA ŠLJOKIĆ            (VUKOVAR)

SENIORKE (-68 kg)

1. ANITA KLJUČIK (VUKOVAR)

Sudačku postavu sačinjavali su: Mladen Ivezić (vrhovni sudac), Joco Đukić, Zdravko Perlić, Goran Kalanj, Palmer Preisberger, Marko Merc, Mario Mihaljević, Željko Tampolja, Mario Šarić, Mato Barišić, Matej Boršoš, Tomislav Franjić, Dejan Gudelj, Tihomir Kovačević, Samanta Karaula, Danijel Kufer, Kristijan Klarić, Niko Opačić te Arijan Knežević.

Natjecanje je vodila Vlasta Lončarić, predsjednica Natjecateljske komisije KSOBŽ

AUTOR: Vlasta Lončarić, snimci: Jasmina Gorjanski

Pročitano 374 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 12 Travanj 2016 23:35

ferivi