:
 
 
 
KRG OSIJEK i drugi dan natjecanja na Pecs kupu imao je svoju predstavnicu. Larisu Ivanković u...
 
 
 
 
 
 
Iako je imala pomoć osječke sutkinje B.S. Inga Rukovanjski nije mogla dalje od srebrne medalje u...
 
 
 
 
 
 
Najbolje odrađena vježba prema mišljenju ingine trenerice Lucije Radolović je bila ona s...
 
 
 
 
 
 
INGA RUKOVANJSKI, prvo je izvela vježbu s loptom i to jako dobro i nakon prvog kruga držala je...
 
 
 
 
 
 
U odličnoj organizaciji GK Maksimir u dvorani zagrebačke 15. gimnazije održano je prvenstvo...
 
 
 
 
 
 
Nakon što je u lipnju prošle godine Izvršni odbor HGS-a primio u privremeno članstvo Klub...
 
 
 
 
  •  
     
     
     
     
     
  •  
     
     
     
     
     
  •  
     
     
     
     
     
  •  
     
     
     
     
     
  •  
     
     
     
     
     
  •  
     
     
     
     
     
Ponedjeljak, 17 Ožujak 2014 15:12

Nabrijani vikend osječkih ritmičarki

Napisao 

Osječke ritmičarke, Rebeka Stojković, Barbara Šelendić i Inga Rukovanjski u subotu se natječu na međunarodnom Leda kupu u Zagrebu, a već sutradan na Turniru u Novom Sadu. U Novom Sadu Osjek će imati predstavnike i grupnim vježbama što je rijetkost za hrvatske prilike.

- Ovaj vikend aktivno u RONDU kao i uvijek naše natjecateljice na dva fronta :22.03. LEDA KUP 2014. međunarodno natjecanje ZAGREB( tri natjecateljice ) i 23.03. TROFEJ NOVOG SADA -grupne vježbe i pojedinačno natjecanje -ukupno 50 natjecateljica-SRETNOOOO!!!!!!!, ističu na svom facebook profilu.

Leda Cup 2014 Zagreb, 22.03.2014.

S C H E D U L E
___________________________________

08.40 – 09.15 JUDGES MEETING IN SPORTS HALL
08.00 – 09.30 WARM UP
09.30 – 11.45 YOUNG CADETS (2004. and younger)
11.45 – 11.50 BREAK
11.50 – 13.05 CADETS (2003.)
13.05 – 13.10 BREAK
13.10 – 15.05 CADETS (2002.)
15.05 – 15.40 OPENING CEREMONY
15.40 – 18.05 JUNIORS (2001. – 2000.)
18.05 – 18.10 BREAK
18.10 – 19.20 JUNIORS (1999.)
19.20 – 19.30 BREAK
19.30 – 22.00 SENIORS (1998. and older)
22.05 – AWARDING CEREMONY

SATNICA TURNIRA NOVI SAD

8:30-9.30 Zagrevanje takmičarki
Warming up
9.00 Sudijski sastanak
Judge meeting
9.30-10.25 Takmičenje grupnih vežbi B program
Competition : group exercises C program -advanced level
10.25-10.30 Pauza
Pause
10.30-11.15 Takmičenje grupnih vežbi C program
Competition : group exercises C program -basic level
11:15-11.30 Pauza
Pause
11.30 Svečano otvaranje turnira i proglašenje pobednika u grupnim vežbama
Opening ceremony and awarding ceremony for group exercises
11.45-12:15 Pauza za ručak
Lunch break
12:15-12.50 Takmičenje A program : Seniorke
Competition A programme : Seniors
12.50-14.05 Takmičenje A program : Juniorke
Competition A programme : Juniors
14:05-14:10 Pauza
Pause
14:10-15.20 Takmičenje A program : Kadetkinje
Competition A programme : Pre-juniors
15.20-15.25 Pauza
Pause
15.25-16:15 Takmičenje A program : Pionirke
Competition A programme : Children
16:15-16.20 Pauza
Pause
16.20-17.30 Takmičenje B program : Mlađe pionirke i Pionirke 2005
Competition B programme : Young children and Children 2005
17.30-17.35 Pauza
Pause
17.35-19:00 Takmičenje B program : Pionirke 2003 i 2004 i Kadetkinje 2002
Competition B programme : Children 2003 and 2004 and Pre-juniors 2002
19:05-19:10 Pauza
Pause
19:10-20:20 Takmičenje B program : Kadetkinje 2001, Juniorke i Seniorke
Competition B programme : Pre-juniors 2001, Juniors and Seniors
20.30-21.00 Proglašenje pobednika
Awarding ceremony
21.30 Banket u Hotelu „Novi Sad“
Banquet in hotel „Novi Sad“

ferivi