Na prvenstvu Slavonije i Baranje u karateu

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U Gradskom vrtu održano je prvenstvo Slavonije i Baranje u karateu gdje smo zatekli veliki broj natjecatelja .Pogledajte malo kakva je bila atmosfera

U svom izvješću u Karate klubu Vukovar pišu:

U Osijeku 22.02.2015.g održano je u sportskoj dvorani „Gradski vrt“ prvenstvo regije Slavonije i Baranje na kojem je nastupilo 13 karate klubova gdje su nastupili najbolji karatisti u svim uzrastima, karate klub Vukovar je osvojio 24 medalje u kategorijama od Cicibana do Seniora, rezultati su sljedeći:

KATE
13 medalja u katama (5 zlatnih, 3 srebrne i 5 brončanih medalja)
Zlatne medalje su osvojili: Zoran Kiralj, Samanta Karaula i ekipa Vukovar`91 Juniorki, Kalanj Karlo i Jukić Karlo
Srebrne medalje su osvojili: Rubčić Robert, Asja Štalmajer i Vuković Vukašin
Brončane medalje su osvojili: ekipa Vukovar`91 ml. kadeti, Doris Rako, Ivan Draganić, Ema Štalmajer i Domagoj Roško
BORBE
11 medalja u borbama ( 3 zlatne, 3 srebrne i 5 brončanih medalja )
Zlatne medalje su osvojili: Jelena Šljokić, Sebastian Stanek, Filip Belobrajdić
Srebrne medalje su osvojili: Ivan Ilkić, Filip Alerić, Doamgoj Puđa,
Brončane medalje su osvojili: Stefan Gostimirović, Petar Musa, Dominik Požarko, Marko Miličević i Ilaj Macura.